Menu

Ochlazovače vzduchu Ebercool  

Ochlazovače vzduchu se používají ke snížení teploty v kabině a pracují na principu odpařování vody. Ventilátorem je vzduch nasáván z venkovního prostředí přes výparníkový filtr, kde dochází k jeho ochlazování pomocí odpařující se vody. Ochlazený vzduch je dále vháněn do kabiny řidiče prostřednictvím čtyř nastavitelných výdechů. Ochlazovače se montují místo střešního okna i na střechy nevybavené střešním oknem.

Klimatizace Cooltronic  

Přídavná nezávislá klimatizace Cooltronic 1000 patří mezi klasické kompresorové klimatizace. Pomocí klimatizace dochází k ochlazování vzduchu a ke snižování jeho vlhkosti. Výhodou tohoto zařízení je relativně rychlá a snadná montáž. Univerzálnost použití je zajištěna možností volby mezi modely TOP (kompresorová jednotka umístěna na střeše vozidla) a BACK (kompresorová jednotka umístěna za kabinou řidiče). Výparníková jednotka je u obou typů umístěna uvnitř kabiny u lůžka. 

Mobilní ochlazovač Mobilcool  

Mobilní ochlazovač vzduchu slouží jako vhodný doplněk pro převoz domácích zvířat (např. psů, koček atd.). Lze ho používat v osobních, užitkový a obytných automobilech.

Mobilní boxy Euroengel  

Kompresorové chladící a mrazící boxy představují flexibilní a komfortní řešení pro všechny uživatele, kteří musí převážet zboží podléhající zkáze v běžných vozidlech nebo dodávkách při dodržení hygienických norem pro potraviny. 

Sortiment produktů byl rozšířen o dva nové modely s objemem 440l a 1640l.